top of page

FILM

FILM L312T

Materiały ścierne SUNMIGHT FILM są produkowane z najwyższej jakości ziarna, doskonałej żywicy oraz posiadają dodatkową powłokę odpylającą ze stearynianu, której zadaniem jest nieprzywieranie pyłu z materiału szlifowanego do materiału ściernego. 

 

Podłoże foliowe, na którym bazuje SUNMIGHT FILM, jest bardzo wytrzymałe dzięki czemu nie rozrywa się w czasie pracy i świetnie radzi sobie podczas szlifowania brzegów, różnego rodzaju narożników oraz pozostałych nieregularnie

ukształtowanych powierzchni.

Wysoka wytrzymałość folii oznacza dłuższy cykl pracy, a jej równa powierzchnia zapewnia perfekcyjne wykończenie szlifowanego elementu. Materiały ścierne na folii są najlepszym rozwiązaniem do szlifowania na mokro i na sucho.

Idealna powierzchnia szlifowania

Dzięki doskonale równej powierzchni podłoża dyski foliowe pozostawiają znacznie lepszą powierzchnię szlifowaną. Eliminują wiele wad lakierniczych nie pozostawiając wtrąceń w postaci głębokich rys. Przy wysokich granulacjach ułatwia to m.in. 

późniejsze polerowanie powierzchni szlifowanej.

Specjalnie opracowana technologia klejenia ziarna do podłoża znacznie redukuje problem utraty ziarna podczas szlifowania, co może być powodem powstawania dodatkowych defektów (rys) na szlifowanej powierzchni.

 

Dane techniczne:

Ziarno: telenek aluminium klasy premium

Spoiwo: żywica fenolowa

Podkład: folia poliestrowa

Nasyp: otwarty

Dostępne granulacje:

Granulacje_FILM.jpg
dyski.jpg
bottom of page